Asset Publisher
Wyniki Konkursu Fotograficznego pn. „Piękno przyrody”
organizowanego przez Nadleśnictwo Krzyż wraz ze Stowarzyszeniem Fotograficznym „Sarenka” dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.
Komisja konkursowa w składzie:
- Komisja konkursowa w składzie:
- Katarzyna Waśko (przewodniczący jury) – dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Krzyżu Wlkp.
- Marzena Felsmann – dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance
- Szczepan Kotowski – fotograf przyrody
- Alicja Adamczyk – kierownik artystyczny Nadnoteckiego Centrum Kultury w Wieleniu
Po obejrzeniu i przeanalizowaniu prac w 2 kategoriach wiekowych – szkoły podstawowe (117 uczestników) oraz szkoły ponadpodstawowe (26 uczestników) wyłoniła następujących laureatów:
Laureaci w kategorii szkół podstawowych:
- I nagroda – Nadia Bołądź, SP Krzyż Wlkp.
- II nagroda – Mia Dobek, SP Drawsko
- III nagroda – Amelia Spychalska, SP Wieleń
Wyróżnienia:
- Roman Shapran, SP1 Wieleń
- Magdalena Pauszek, SP1 Wieleń
- Jan Kita, SP1 Czarnków
Nagrody specjalne:
- Nikola Eksner, SP1 Wieleń
- Jakub Linka, SP Krzyż Wlkp.
- Michał Buszko, SP1 Wieleń
- Oliwia Hryncewicz, SP Młynkowo
- Nadia Mąkowska, SP Drawski Młyn
- Szymon Suska, SP Dzierżązno Wielkie
- Wiktor Dybała, SP1 Wieleń
- Hanna Wardęga, SP Boruszyn
- Hanna Kołdras, SP Biała
- Nikola Drózd, SP Drawsko
- Maksymilian Stoiński, SP1 Czarnków
- Tobiasz Cyranek, SP1 Wieleń
- Jagoda Lachowicz, SP Kuźnica Czarnkowska
- Jeremiasz Snella, SP1 Wieleń
- Wiktoria Niezborała, SP w Pęckowie
Laureaci w kategorii szkół ponadpodstawowych:
- I nagroda – Krzysztof Łech, ZS Wieleń
- II nagroda – Gustaw Kaźmierczak, TL Goraj
- III nagroda – Franciszek Pilecki, ZST Trzcianka
Wyróżnienia:
- Kornel Dąbkowski, LO Lubasz
- Adrian Piątek, ZST Trzcianka
- Antonina Haniszewska, ZS Wieleń
Nagrody specjalne:
- Malwina Brodziak, ZS Trzcianka
- Natalia Janowicz, ZS Krzyż Wlkp.
- Iga Klimczak, LO Trzcianka
- Zuzanna Olszewska, LO Trzcianka
- Maja Trembicka, ZS Wieleń
Wymienionych laureatów wraz z opiekunem zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród, które odbędzie się 15 listopada 2022 roku o godzinie 10:00 w MGOK w Krzyżu Wlkp.
Prosimy laureatów o zabranie ze sobą legitymacji szkolnych.